streda 6. decembra 2017

Veľká The Sims 4 Psi a Mačky GIVEAWAY! - VÝSLEDKY

Neviem, ako profesionálne ,,poňať" začiatok toho článku, ale napíšem to v skratke - konečne tu máme výsledky mojej Vianočno-mikulášskej giveaway, kde piati z vás dostanú najnovšie herné rozšírenie Psi a Mačky! 
Na začiatok by som sa vám chcela poďakovať za podporu, ktorú aj napriek mojej neaktivite naďalej dostávam. Kto má z ,,internetového hľadiska" pozná, tak vie, že The Sims ma naozaj baví, či už z pohľadu tých pár videí, ktoré zdobia môj YouTube kanál, alebo fotiek na Facebooku, či blogu - snažím sa byť taktiež nápomocná v skupinách o The Sims, kde sa snažím poradiť (pozdravujem aj tých, ktorí mi napíšu súkromné správy aby sa niečo opýtali, moc ma to teší a veľmi rada pomôžem, vždy). Vždy som túžila dostať šancu obdarovať vás v podobe hry a dnes to je 5-násobok, čo môže byť lepšie? Neskutočne sa teším, že sa táto giveaway (v poradí druhá na tomto blogu, ale celkovo to je tretia) uskutočnila a verím, že ich bude viac a že to bude takto krásna pokračovať. Samozrejme veľká vďaka patrí aj spoločnosti EA, ktorá mi týchto 5 kódov poskytla v rámci spolupráce (a taktiež aj mne ako Early Access) a stále sa mi nechce uveriť, že som túto šancu dostala. 

Myslím si, že kecov stačilo a môžeme si predstaviť piatich výhercov tejto giveaway!

Výhercov ako vždy losujem na stránke random.org, kde zadám počet komentárov - v tomto prípade ich bolo 121 a mali ste šancu sa prihlásiť s dvoma komentármi. Niekto túto možnosť využil, niekomu stačilo pochváliť sa, ako jeho prvý maznáčik bude vyzerať a ako sa bude volať.

Počet komentárov je nachystaný, môžeme losovať 5 výhercov!


A VÝHERCAMI SA STÁVAJÚ...

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

1. VERONIKA SYNKOVÁ, 1. KOMENTÁR


2. STACY SES, 86. KOMENTÁR


3. ADAM HEJDUK, 63. KOMENTÁR


4. EVČA KOŇAŘÍKOVÁ, 6. KOMENTÁR


5. KRISTÍNA STRAKOVÁ, 33. KOMENTÁR


Výhercom srdečne gratulujem! ♥
V maili dostanete produktový kód hry The Sims 4 Pri a Mačky, ktorý si aktivujete vo svojom Origin účte. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára